Pluris

Pluris - znaczy więcej... Więcej możliwości, zastosowań. Pluris to system uniwersalny. Dzięki różnorodności elementów pozwala na umeblowanie zarówno biura typu open space, sali konferencyjnej, gabinetu, recepcji oraz klasycznych pokoi biurowych.

 

Calypso

System mebli biurowych Calypso to połączenie  elegancji i funkcjonalności. Stelaż w kształcie odwróconej litery T zakończony starannie wyprofilowaną metalową stopą nadaje tym meblom niepowtarzalny charakter. Modułowa konstrukcja stanowisk pracy oraz system pionowego i poziomego rozprowadzania okablowania pozwala na dowolną aranżację przestrzeni biura.

 

Salsa

Lekki i przyjazny system SALSA. Każdy detal zaprojektowany został tak aby zapewnić lekkość konstrukcji i zadbać o wygodę użytkownika.

 

Mobilar

Nowoczesny i funkcjonalny system mebli biurowych Mobilar umożliwia tworzenie zarówno standardowych jak i mobilnych stanowisk pracy.

 

Top Office

Top Office bis to modułowy system klasycznych mebli biurowych. Duża ilość biurek o zróżnicowanym kształcie blatu, rozbudowany zestaw dostawek i łączników, kanały na rozprowadzanie okablowania pozwalają na idealne dostosowanie stanowisk pracy do potrzeb użytkownika.

 

P-Round

System P-Round to ukłon w kierunku nowoczesnego minimalizmu na wzornictwie. Biurka na stelażu ramowym, poprowadzonym wzdłuż krawędzi blatu. Do ramy stelaża mocowane są nogi okrągłe o średnicy 50mm. Wykorzystując systemowe łączniki i dostawki biurka można łączyć w funkcjonalne zestawy.

 

P-Square

 

T-Round

 

T-Square

 

Linea

 

Swing

System Swing to nowa oryginalna forma klasycznych biurek na konstrukcji płyciowej. Poprzez zaokrąglenie narożników biurek i dostawek oraz podniesienie blatu roboczego na metalowych tulejach uzyskano efekt wizualnie lekkiej konstrukcji.

 

Call Center